TÜMSİAD HABER İ ZİYARET ETTİ


Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Samsun Şube Başkanı Muhammet Halit Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri Haber Gazetesi İcra Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun'u ziyaret etti

 
Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Samsun Şube Başkanı Muhammet Halit Yılmaz, Başkan Yardımcıları Adem Aksoy, Mustafa Kablan, Kazım Kefeli, Yönetim Kurulu Üyeleri Turgut Kabadayı, Ramazan Mırık, Seyfullah Öztürk, Atilla Atasoy, Adil Kızılkaya, Haber Gazetesi İcra Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun'u ziyaret etti.
 
SAMSUN'DA ETKİNİZ
TÜMSİAD Samsun Şube Başkanı Muhammet Halit Yılmaz, dernek olarak 2 yılı aşkın süredir Samsun'da etkin olduklarını belirterek "`Yerel ve evrensel değerlere sahip, azim ve kararlılıkla bütün insanlığa hizmet eden, dürüst dinamik ve çalışkan, girişimci, gelişime açık, geleceğin dünyasında söz sahibi olan, dünyadaki tüm ülkelerde Türkiye'yi marka haline getirecek işadamları kuşağı oluşturmayı hedefliyoruz" dedi.
 
SANAYİ ÖNEMLİ
Yılmaz, Samsun'un bir çok lokomotif sektöre yoğunlaştığını, sağlık, lojistik, turizmin yanı sıra en önemli çabanın sanayileşmede gösterilmesi gerektiğini belirterek, "Samsun'da sanayiye önem verilmeli, çünkü istihdama en büyük katkıyı sanayi yapıyor. Ayrıca dünyanın olduğu gibi Türkiye ve Samsun'un geleceği de sanayileşmede. O nedenle sanayiye önem verilmeli" diye konuştu.TÜMSİAD Samsun Şube Başkanı Muhammet Halit Yılmaz, Haber Gazetesi İcra Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun'a ziyaretin anısına derneğin fincanlarından hediye etti.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. samsunrehberim.com | 2023

Iyzico