SU KAYAĞI SEVERLER SEZONU HAMSİ PARTİSİ İLE KAPATTI

Samsun Büyükşehir Belediyesi Su Kayağı Merkezinde(SUKAY) sezon kapanışı neşeli bir etkinlikle yapıldı.


”Samsun Su Kayağı  Gençlik ve Spor Kulübü”  tarafından organize edilen  hamsi partisine su sporları sevenler, tesis yetkilileri ve vatandaşlar katıldı. Yapılan hamsi ızgara etkinliğinde su sporları ve su kayağı severler bir arada olmanın mutluluğunu yaşadılar.


"ÇELİKBAŞ : 3. DEFA BİR ARAYA GELİYORUZ"
Bütün su sporu severleri bir araya toplamanın güzel olduğunu belirten Samsun Su Kayağı Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Erhan Çelikbaş, "Biz bugün burada 3. defa bir araya geliyoruz. Geleneksel hale gelen bir sezon kapanışı ve hamsi şenliğimiz var. Tüm su sporlarıyla ilgilenen halkımızı davet ettik. Hep beraber güzel bir hamsi şenliği etkinliği yaptık. Güzel ve eğlenceli bir aktivite olduğunu düşünüyorum" diye konuştu.

‘’YAVUZ : TEŞEKKÜR EDERİM’’
Organizasyonun yapıldığı Samsun Sukay Su Kayağı Merkezi Tesis Müdürü Erdal Yavuz, etkinliği organize eden Samsun Su Kayağı Gençlik ve Spor Kulübüne, ayrıca etkinlikte bulunan tüm katılımcılara teşekkür ederim dedi.

Su kayağı öğrenmek isteyen herkesi  Nisan ayında açılacak olan yeni sezonda tesisimizde görmek isteriz, inşallah önümüzdeki yıl daha farklı aktivitelerimiz olacak dedi.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. samsunrehberim.com | 2023

Iyzico

Samsun Beyaz Eşya Servisi - Atakum Beyaz Eşya Servisi