Su Kayağı GSK 1.Olağan Genel Kurul Toplantısı

Samsun Su Kayağı Gençlik ve Spor Kulübü Derneği  Olağan Genel Kurul Toplantısı üyelerin katılımı ile gerçekleşti. Dernek üyelerinin tamamının hazır bulunduğu toplantı başarılı bir şekilde gerçekleşti.
 
Samsun Anemon Otel’de yapılan toplantıda su kayağı sporunun geniş bir kitleye nasıl tanıtılabileceği ulusal ve uluslararası faaliyetlerin, aktivitelerin gerçekleşmesi için neler yapılabileceği konuşuldu.
 
Samsun Su kayağı Gençlik Spor Kulübü Derneği Başkanı Erhan ÇELİKBAŞ  amaçlarının su kayağı sporunun Samsun’da geniş bir kitleye ulaşmasını, tanıtılmasını sağlamak, kurslar açmak, il içi ve il dışı organizasyonlarla su kayağı sporu severleri bir araya getirmek olduğunu belirtti. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı  Yusuf Ziya YILMAZ’a  teşekkür  eden ÇELİKBAŞ  böyle önemli bir tesisi Samsun’a kazandırdığı için başkanımıza ne kadar teşekkür etsek az dedi. Ayrıca misafirperverliklerinden dolayı Anemon otele çok teşekkür ediyorum dedi.
 
Samsun Su kayağı Gençlik Spor Kulübü Derneği 2. Başkanı  iş adamı Metin ÇALIŞKAN ise yakın zaman içerisinde Turizme yönelik çalışmaların hızlanacağını kendisinin de bazı ülkeler ile Karadeniz arasında koordinatörlük yapacağını belirtti. Bu neden ile  bu tarz aktiviteler ve sporların Turizm için önemli unsur olduğuna değinen Metin ÇALIŞKAN,  Samsun’un yurt dışında daha fazla bilinmesi tanınması için çalışmalar yapılması gerektiğini belirtti. Karadeniz’in ilk ve tek kablolu su kayağı  tesisinin Samsun’da olmasına dikkat çeken Çalışkan bu sporun gelişmesi için dernek ve kulüp olarak katkı sağlayacağız dedi. 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. samsunrehberim.com | 2023

Iyzico

Samsun Beyaz Eşya Servisi - Atakum Beyaz Eşya Servisi