ŞANSINIZI DENEYİN KARADENİZDE BİR İLK..

   Karadeniz’de bir ilk dün Lovelet Outlet’te başladı… Lovelet Outlet 30 TL’ye Citroen C-Elysee araba veriyor…

  Karadeniz’in ilk ve en büyük Outlet merkezi olan Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi, Kasım ayına bomba gibi girdi. Yaptığı kampanya ile dikkatleri üzerine çeken Alışveriş Merkezi adından uzun süre söz ettirecek gibi duruyor. Şans Küresi Kampanyası ile 30 TL alışveriş yapana çekilişsiz, beklemesiz araba verecek olan Lovelet Outlet, bölge de bir ilki daha gerçekleştiriyor. Heyecanla anahtarı bulacak kişiyi şimdiden merak eden Lovelet Outlet Pazarlama Müdürü Selvin Çil; ‘ Bölge halkına hep yaptığımız, gerçekleştirdiğimiz ilklerle sesleniyoruz. Bu sefer de bir ilk daha gerçekleştiriyoruz. İnsanları aylarca bekletmeden şanslarını anında denemeleri istiyoruz. Küre içinde açan anahtarı bulan kişiye o an anahtarı verip evine hediyesiyle yollamayı istiyoruz. Alışveriş miktarını da az tutarak herkesin katılmasını bekliyoruz. Müşterilerimiz sadece 30 TL alışveriş ile kampanyaya katılabileceklerdir.’ Dedi.

 Şans Küresi Kampanyası kapsamında müşterilerin, çekilişsiz kurasız 0 kilometre 2014 model Citroen C-Elysee marka otomobillere sahip olabilmeleri için Lovelet Alışveriş Kartı sahibi olmaları ve 30 TL’lik alışveriş yapmaları yeterli… 1 Kasım’da başlayan kampanya, Şans Küresi ile başlamış olup küre içinde bulunan 5 bin adet anahtar ile gerçekleşiyordur… Aracın kapısını açan anahtarı bulan kişi anında çekilişsiz kurasız arabayı kazanmış olacaktır.

 Kampanya hakkında bilgi veren Lovelet Outlet AVM Pazarlama Müdürü Selvin Çil, Anında Araba Kampanyası’nın araçlar sahiplerini bulana kadar süreceğini belirtti. Bu tür kampanyaların genelde Mili Piyango İdaresi yetkilileri huzurunda çekişle yapılırken, kendilerinin araçları çekilişsiz, kurasız ve bekleme olmadan anında vereceklerini ifade eden Çil, ‘Karadeniz’de ilk kez yapılacak bu kampanyaya yoğunluğun çok olacağını düşünüyoruz. O yüzden de 2 araç vereceğiz. Şanslı taliplilerine şimdiden hayırlı olsun.’ ifadelerini kulandı. 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. samsunrehberim.com | 2023

Iyzico