Anasayfaya Dön
SamsunRehberim.com Sizin için farkı buldu ve sunuy 21/01/2013

SamsunRehberim.com Sizin için farkı buldu ve sunuy

Samsunrehberim.com kurulduğu günden bu yana sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip edip minimum maliyet maksimum fayda” anlayışı ile bilgi birikimlerini yaptığı projelere

yansıtıyor.

Prensibimiz daima aynıdır;Fiyat aralıkları ve hizmet kalitesi yönünden belirli standartlar getirilmemiş reklam sektöründe; üstlenmiş olduğu projelerin büyüklüklerine bakmadan hepsine aynı özen ve "kusursuz hizmet prensibi” ile yaklaşmaktadır. Diğer hizmet sektörlerinden farklı olarak tanıtım ve reklamcılık alanında faaliyet gösteren firmaların dikkat etmesi gereken en önemli konulardan biri de şüphesiz müşterisi ile empati kurabilmektir.

SamsunRehberim.Com Firma Tanıtım Ekibi olarak şunun bilincindeyiz ki; müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini ne derece iyi anlar ve yaptığımız işlerde uygularsak o derece başarılı oluruz. Ürettiğimiz çalışmaların sonucunda müşterilerimiz kendi reklamlarını yapmaktadır. Bizimle birlikte çalışan firmaların kazancı ve ticari itibarı açısından işimizin sorumluluğu oldukça fazladır.

 

Üstlenmiş olduğumuz bu sorumluluk bizi her zaman sektörüne yön veren, "öncü, yaratıcı ve başarılı reklam tanıtım rehberi olma” yolunda teşvik etmektedir.

 

Misyonumuz; Firma Tanıtım Reklam Rehberi olarak müşterilerimizin reklamcılık alanındaki tüm ihtiyaçlarına akılcı ve işlevsel çözümler üreterek potansiyel müşteri kitlelerine en etkili şekilde ulaşmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz; Sektörüne yön veren, öncü, yaratıcı ve başarılı bir reklam ve firma tanıtım rehberi  olarak uluslararası projelerde söz sahibi olmaktır.

Rehberim diyoruz çünkü firmaların hızlı büyümesine daha çok kazanmasına rehberlik ediyoruz..

SamsunRehberim diyoruz çünkü başlangıç noktamız Samsun…

Samsun’lu olan veya Samsun’da olan tüm firmalarım reklam ve tanıtım rehberiyiz…

 

Beraber çalışmak dileklerimizle,

SamsunRehberim.Com

 

 

NEDEN SAMSUNREHBERİM’İ TERCİH ETMELİSİNİZ?

 

Aranıyoruz, arıyoruz, araştırıyoruz, projelendiriyoruz, mail gönderiyoruz, yazıyoruz, çiziyoruz, tasarlıyoruz, uyguluyoruz, sunum yapıyoruz, onay alıyoruz. Gerekirse basıyoruz, adresinizi alıyoruz, teslim ediyoruz.

Memnun müşterilerimize bir yenisini daha ekliyoruz. İşlerimizde devamlılığı sağlıyoruz, güven veriyoruz, danışmanlık yapıyoruz, iş bitimlerinde müşterilerimiz ile ilişkimizi bitirmiyoruz her zaman destek veriyoruz.

 

Reklam Tanıtım adına aradığınız her hizmeti tek çatı altında toplayan bir reklam ajansıyız. Firmanız için seo uyumlu şirket tanıtım yazısı yazıyoruz.

 Bunu yaptığımız web tasarımlarına ekliyoruz. Fotoğraf çekiyoruz. Broşürlerinizde, el ilanlarınızda kullanıyoruz.

 İsterseniz web sayfanıza isterseniz Samsunrehberim’e ekliyoruz. Tanıtım filmi hazırlıyoruz, basılı materyallerle desteklediğimiz tanıtımınızı görsel mecralarda yapmaya devam ediyoruz. Başarılarınızı duyurmak için haber hazırlayıp yayınlıyor,yayınlatıyoruz .Akıllarda kalmanız için size özel projeler üretiyoruz . Facebook hayran sayfası oluşturuyoruz. Sosyal Medya’da da en büyük yardımcınız oluyoruz.

 

Rekabeti seviyoruz. Küreselleşmeye karşı koymamız mümkün değil, yanında duruyoruz. Sınırlar ortadan kalktıkça internet sayesinde müşterileriniz Dünya’nın her yerinden olabilir, bunu biliyoruz. Ürünlerinizi pazarlamalısınız, hizmetlerinizi tanıtmalısınız. Ve tüm bunları şirketinizin reklam bütçesi dâhilinde en iyi şekilde yapmalısınız. Bunu biliyoruz. Her zaman her projemizde maliyetlerimizi minimumda tutarak sizin için en faydalı çalışmayı gerçekleştirmek istiyoruz.Minimum  Fiyat politikamızla bunu kanıtlıyoruz.

SamsunRehberim.com ayrıca SamsunAmisos.com web sitesi ile ortaktır SamsunAmisos Şehir Rehberi olarak Samsun’da bilinirliği yüksek bir portaldır.

 

Sizin için daha neler yapabiliriz?

 

Tüm bunları görüşmek üzere…

SamsunRehberim.Com

 

Bu haber 1228 kez okundu.
Tanıtım Reklam Kategorisindeki Son Haberler
  1. 1. Samsunrehberim.com 2013 yılında da hizmetinizde. (1146 kez okundu.) - 17/01/2013
  2. 2. SamsunRehberim.com Sizin için farkı buldu ve sunuy (1229 kez okundu.) - 21/01/2013
  3. 3. takip ediliyoruz_____________ (1305 kez okundu.) - 13/02/2013
  4. 4. WEB SİTENİZ VARMI? İNTERNET İLE ARANIZ NASIL? (1710 kez okundu.) - 14/06/2013
  5. 5. Samsun Firmaları İçin... (1313 kez okundu.) - 19/06/2013
  6. 6. İNTERNET YOLCULUĞUNA ÇIKMAYA HAZIRMISINIZ? (1438 kez okundu.) - 05/10/2013
  7. 7. SAMSUN REHBERİM İLETİŞİM BİLGİLERİ (1490 kez okundu.) - 01/12/2013
  8. 8. Sektörler Düzenleniyor... (1378 kez okundu.) - 26/12/2013
  9. 9. Benim Canım Türkiyem (1337 kez okundu.) - 19/03/2014
  10. 10. Firmanızın web sitesi var mı? (2971 kez okundu.) - 29/06/2017
Facebook Yorumları