SAMSUN PAZZA HALKA AÇILDI

SAMSUN PİAZZA AVM HALKA AÇILDI

ANEMON SAMSUN OTEL İSE HENÜZ TAMALANAMADI SAMSUN'UN İLK 5 YILDIZLI OTEL PROJESİ OLAN ANEMON SAMSUN ÇOK YAKINDA TAMAMLANARAK HİZMETE AÇILACAK...

Temeli 16 ay önce atılmış olmasına rağmen yatırımcıların ve perakendecilerin inancı ve buradaki yerlerini almasıyla kısa sürede inşaatı tamamlanarak kapılarını halka açan Samsun Piazza AVM’de, en gözde ulusal ve uluslararası restoran zincirleri, eğlence merkezleri ve en başarılı 160 marka yer alıyor. Sadece alışveriş değil, bölgenin ticari ve sosyal hayatına yön verecek şekilde tasarlanan AVM’de, Media Markt, 5M Migros, Zara, H&M, Lacoste, Decatlhon, Starbucks, Big Chef’s gibi sektörünün lider markaları bir araya geliyor.

Samsun dışında çevre illerden gelen misafirlerini de en iyi şekilde ağırlamak için hazırlanan Piazza’da, buz pisti, bowling salonu ve eğlence merkezleri de bulunuyor. Karadeniz’e yeni bir heyecan getiren ve açılışı büyük ses getiren Piazza, gelecekte kentin marka değerleri arasındaki yerini şimdiden edinmeye başladı.Alışveriş konseptinin giderek değiştiği günümüzde bu alana farklı bir bakış açısı getiren Rönesans’ın kente kazandırdığı Piazza AVM’nin 140 metrekare inşaat alanı, 34 bin metrekare de kapalı alanı, 63 bin 500 metrekare kiralanabilir alanı bulunuyor.

Göz alıcı mimarisiyle kurulduğu bölgeye farklı bir konum kazandıran dev alışveriş merkezinde, ulusal ve uluslararası markaların yanı sıra buz pisti, bowling salonu, eğlence merkezleri ile her türlü damak tadına hitap eden kafe ve restoranlar yer alıyor.

1x1.trans Samsun Piazza AVM Açıldı1x1.trans Samsun Piazza AVM Açıldı1x1.trans Samsun Piazza AVM Açıldısamsunpazza,samsunavm,alışveriş,SAMSUNPİAZZA HALKA AÇILDI,SAMSUN ANEMON OTEL,PİAZZA

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. samsunrehberim.com | 2023

Iyzico