Samsun'da hastanenin acil servisi önünde bir kişiye silahlı saldırı düzenlendi.

Samsun'da hastanenin acil servisi önünde bir kişiye silahlı saldırı düzenlendi. Olay, İlkadım ilçesi Kıran Mahallesi'ndeki Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisi önünde meydana geldi.
 
Edinilen bilgiye göre, Ö.A.'nın yanına gelerek elini sıkan A.D., bir anda tabancasını çıkartarak arkasını dönen Ö.D.'nin ayağına doğru ateş açtı. Bu sırada ikinci kez ateş etmek isteyen A.D.'nin tabancası tutukluluk yaptı. Bu sırada A.D., olay yerinden kaçtı. Olay yerine çok sayıda polis sevk edildi.
 
Polis olay yerinde bir adet boş kovan ele geçirdi. Ancak, şiddetli rüzgardan uçan boş kovanın üzerine duba koyan polis, dubanın da devrilmemesi için ayağıyla kenarına basarak Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekiplerini bekledi. Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri yaptıkları inceleme sonucu boş kovanı yerden alırken, polis bu sırada kimin silahlı saldırıya uğradığını ve ateş eden kişinin kim olduğunu tespite çalıştı. Olayda yaralanan olmazken, Samsun Emniyet Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri, silahlı saldırıyı gerçekleştirip kaçtığı iddia edilen A.D.'yi yakalayarak gözaltına aldı. Hastane önünde silahlı saldırıya uğrayan ve olayı yara almadan atlatan kişinin ise Ö.A. olduğu öğrenildi.
 
Soruşturma sürdürülüyor.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. samsunrehberim.com | 2023

Iyzico

Samsun Beyaz Eşya Servisi - Atakum Beyaz Eşya Servisi