OMÜ set vermedi

OMÜ ÜNİLİG’DE İDDİALI

Ondokuz Mayıs Üniversitesi 2013-2014 Üniversiteler Spor Ligi (ÜNİLİG) sezonunda 2. yarıya hızlı başladı. 6 branşta mücadele eden Ondokuz Mayıs Üniversitesi ikinci yarının ilk maçında Sinop üniversitesini 3-0 mağlup etti.

OMÜ set vermedi

Üniversiteler Spor Ligi’nde (ÜNİLİG) Ondokuz Mayıs Üniversitesi ikinci yarının ilk maçında oynadığı Sinop Üniversitesini set vermeden 3-0 mağlup etti

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Bayan Voleybol Takımı, Sinop Üniversitesi karşısında rahat bir galibiyet elde etti. Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmaya OMÜ hızlı başladı. Daha ilk sette rakibine üstünlüğünü kabul ettiren OMÜ, 25-10'luk sonuçla 1-0 öne geçtiler.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi maçtan 3-0 galip ayrıldı

İkinci sette temposunu giderek yükselten Ondokuz Mayıs Üniversitesi kolay bulduğu sayılarla farkı giderek açmaya başladı. OMÜ bu seti de 25-5'lik sonuçla kazanarak skoru 2-0'a taşıdılar. Maçın son final setinde rahat ve rölantide bir oyun sergileyen Ondokuz Mayıs Üniversitesi, 25-6'lık sonuçla salondan 3-0 galip ayrıldı. 

Erkekler voleybol takımı da sahadan 3-0’lık skorla ayrıldı

Ondokuz Mayıs Üniversitesi erkek voleybol takımı da ÜNİLİG 2. yarı ilk maçında sahadan  3–0’lık galibiyetle ayrıldı.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Voleybol Takımı Antrenörü Okutman Pelin Akyol, “Geçen sene ÜNİLİG’de 1. olduk. Bu seneki hedefimiz de ilk 3’e girmek” dedi. 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. samsunrehberim.com | 2023

Iyzico

Samsun Beyaz Eşya Servisi - Atakum Beyaz Eşya Servisi