Mmo'dan Doğalgaz İç Tesisat Mühendis Yetkilendirme Kursu

 


 

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şubesi, Meslek İçi Eğitim Merkezi (MİEM) kapsamında üyelerine yönelik düzenlediği mühendis yetkilendirme kurslarına “Doğalgaz İç Tesisat Mühendis Yetkilendirme Kursu” ile devam ediyor

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şubesi, Meslek İçi Eğitim Merkezi (MİEM) kapsamında üyelerine yönelik düzenlediği mühendis yetkilendirme kurslarına "Doğalgaz İç Tesisat Mühendis Yetkilendirme Kursu" ile devam ediyor.

"Makina Mühendisleri Odası Ana Yönetmelik ve Yönetmelikleri, Mühendislik Etiği, Doğalgazın Tanımı ve Kullanımı, Doğalgaz İç Tesisat Projelendirme Esasları ve Doğalgaz İç Tesisat Uygulama Esasları" konu başlıklarında düzenlenen eğitimin sunumu MMO MİEM Kurs Eğitmeni Makine Yüksek Mühendisi Behçet Bal tarafından veriliyor. Eğitime Samsun, Ordu ve Trabzon'dan toplam 11 makine mühendisi katılıyor.

Kursla ilgili bilgi veren MMO Samsun Şube Başkan Yardımcısı Özkan Er, üyelerin beklentisi ve bölgesel gelişmeler doğrultusunda MİEM kursları düzenlediklerini, doğalgazın birçok ilde kullanıma geçmesiyle beraber gelen talepler doğrultusunda "Doğalgaz İç Tesisat Mühendis Yetkilendirme Kursu" açtıklarını, üyelere ve kamuoyuna yönelik eğitimlerin yapılan planlama doğrultusunda artarak devam edeceğini açıkladı.

Kursun sonunda yapılacak olan sınavda başarılı olan katılımcılara "Doğalgaz İç Tesisat Mühendis Yetki Belgesi" verilecek. - Samsun

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. samsunrehberim.com | 2023

Iyzico

Samsun Beyaz Eşya Servisi - Atakum Beyaz Eşya Servisi