Metro Yönetim Kurulu Başkanından Moral Ziyareti

Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Ayyıldız ve arkadaşlara kulübümüze moral ziyaretinde bulundu.

 

Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Ayyıldız ve arkadaşlarını Samsunspor kulüp başkanı Emin Kar, Samsunspor ikinci başkanı Recep Hun, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Bank ve Erol Aslan misafir etti.

 

Ayyıldız, sohbetin ardından Samsunspor başkanı ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Samsunspor idmanını izledi. İdman sonunda Hüseyin Kalpar ile bir süre görüşen Şenol Ayyıldız, futbolcuları Ankaraspor karşısında gösterdikleri mücadele nedeniyle tek tek kutlayarak, Şanlıurfaspor maçında da başarı dileklerinde bulundu.

 

Metro Grup olarak her zaman Samsunspor’un yanında olduklarını belirten Ayyıldız futbolcularımıza işadamı Galip Öztürk’ün başarı dileklerini ileterek,”Metro Grup Yönetim Kurulu Başkanımız sayın Galip Öztürk, sizleri tek tek tebrik ediyor. Kalbi her zaman sizlerle birlikte. Şampiyonluk yolunda hep yanınızda olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Ankaraspor galibiyeti nedeniyle özel prim sözü vermiştik. Bu beraberliği galibiyet gibi kabul ediyoruz. Şanlıurfaspor maçını da kazanın, diğeriyle birlikte özel prim vereceğiz. Biz sözümüzü hep yerine getirdik. Sizlerde bizi mahcup etmediniz. İnşallah Şanlıurfaspor maçını da kazanırız. Gönlümüz ve kalbimiz sizinle birlikte” diye konuştu.

 

Samsunspor Başkanı Emin Kar ise Metro Grup ailesine katkıları nedeniyle teşekkür ederek,”Sayın Galip başkanımız bizi maddi manevi anlamda hiç yalnız bırakmadı. Ne söz verdiyse yaptı. Yine yanımızda camiam adına kendisine sonsuz teşekkürlerini sunuyorum. İnşallah mutlu sona birlikte el elere vererek ulaşacağız” dedi.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. samsunrehberim.com | 2023

Iyzico