MANEVİ DEĞERİ EN YÜKSEK HARİTA

 

 

 

Bu Tablo üzerinde sizin şehrinizin'de toprağı mevcut.

Üretiminde her ilin kendi toprağı kullanılan tablo Türkiye Haritası olarak bir ilk!..

 

 

Türkiye'de eşi benzeri olmayan ''Benim Canım Türkiyem'' projesi kapsamında üretilen harita,81 ilden getirtilen topraklarla üretilmiş,el emeği bir tablo olan ''Türkiye Toprakları Haritası'' görenlerin hayran olduğu bir vatan toprakları tablosu olarak oldukça ilgi çekmekte.

 

 

Üretimi Samsun'da gerçekleştirilen Türkiye Toprakları Haritası uzun bir ar-ge çalışmasından sonra üretilip satışa çıkartılmış.

 

Üretici firma yetkililerinin yaptığı açıklama ise şöyle;

Bu Harita; Türkiye Cumhuriyeti'nin Sınırları Misak-ı Milli İle Belirlenmiş ve Her Karışı Şehit Kanıyla Sulanmış Kutsal Vatan Topraklarından Oluşturulmuştur. 81 İlimizden Getirtilen Kutsal Vatan Toprakları Haritada Kendi Yerlerine Konularak El Emeği İle Üretilmiştir.

 

İşyerlerinizin ve evlerinizin baş köşesinde gururla sergileyebileceğiniz, sevdiklerinize gönül rahatlığı ile hediye edebileceğiniz  bu çalışma, manevi değeri açısından paha biçilemez bir değerdir. Bu nedenle özen ve itinayla muhafaza edilmesi gerekmektedir.

 

İçinde bulunduğumuz dönemin hassasiyetinden hareketle kutsal vatan toprağına, vatanın bölünmez bütünlüğüne,ay yıldızlı bayrağımıza ve Misak-ı Milli’nin önemine dikkat çekmek istedik,şeklinde açıklama yapan üretici firma yetkilileri kullanılan malzeme ve üretim tekniği açısından uzun yıllar kullanılabilecek bir ürün ürettiklerini belirttiler
 
 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. samsunrehberim.com | 2023

Iyzico

Samsun Beyaz Eşya Servisi - Atakum Beyaz Eşya Servisi