Lovelette 2 araçtan ilki talihlisini buldu

260 TL’lik alışveriş yaptı, Lovelet Outlet’ten araba kazandı…

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezi Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi’nin başlattığı ‘Şans Küresi ile Anında Araba Kazan’ kampanyasında 2 araçtan ilki talihlisini buldu. Çekilişsiz kurasız gerçekleşen kampanyada Lovelet kart sahibi Muzaffer Ak isimli ziyaretçi, 260 TL’lik alışveriş sonucu deneme hakkı kazandığı 8 anahtardan 3.sünü denerken 35 bin TL değerindeki Citroen C-Elysee aracın sahibi oldu.

Sürpriz kampanyalar ve hediyelerle müşterilerinin yüzünü güldüren ‘Fiyatları Küçülten Outlet’ Lovelet Outlet, bu kez de araba sahibi yaptı. Karadeniz’in en çılgın Outlet Merkezi Lovelet, 1 Kasım’da Lovelet kartı sahibi müşterilerine özel araba kampanyası başlatmıştı. Citroen C-Elysee marka iki adet araç, AVM içinde sergilenerek 1 Kasım’dan itibaren talihlerini bekledi.

Lovelet AVM içindeki her hangi mağaza veya restorandan 30 TL alışveriş yapan müşteriler, Şan Küresi içindeki 5 bin anahtardan birini arabanın kilidini açmak için kullanmaya hak kazandı. Atakum ilçesinde yaşayan serbest meslek sahibi Muzaffer Ak isimli Lovelet müşterisi,  260 TL’lik alışveriş yaptı. Kampanyaya katılan Ak, yaptığı alışveriş karşılığında Şans Küresi’nden 8 anahtar seçti. Seçtiği anahtarları tek tek deneyerek aracın kilidini açmaya çalışan Ak, 3. anahtarda kilidi açtı. Kısa süreli şok yaşayan Lovelet müşterisi, araçlardan ilkinin sahibi oldu.

İlk araba talihlisinin belli olmasından sonra kampanya ikinci araba için de başladı. Araba kampanyasıyla ilgili açıklama yapan Lovelet Outlet AVM Genel Müdürü Hale Acıtaş Düzdemir, kampanyanın Samsunlulardan büyük ilgi gördüğünü söyledi. İlk aracın sahibini bulduğunu ifade eden Genel Müdür Düzdemir, ‘’Müşterimiz Muzaffer Ak, kampanyaya katılarak il aracın sahibi oldu. Aracı kazanması, bizleri de mutlu etti. İyi günlerde kullanmasını diliyoruz. Şimdi de ikinci aracımız şanslı talihlisini bekliyor. İkinci talihli de belli olduktan sonra arabalarımızı sahiplerine teslim edeceğiz. Çekiliş, kura, beklemek yok. 30 TL alışveriş yapıp seçeceği anahtarla kilidi açan arabanın sahibi olacak. Şuan heyecanla ve merakla ikinci talihliyi bekliyoruz.’’ şeklinde konuştu.

Gerçekleştirdikleri sürpriz kampanyalarla bölge halkını şaşırtmaya ve mutlu etmeye devam edeceklerine de değinen Genel Müdür Hale Düzdemir, ‘’Müşterilerimize hep ilkleri yaşatıyoruz.  Bu sefer de Karadeniz Bölgesi’nde yine ilki daha gerçekleştiriyoruz. Küre içinde açan anahtarı bulan kişiye o an anahtarı verip evine hediyesiyle yollamayı istiyoruz. İnsanları aylarca bekletmeden şanslarını anında denemeleri istiyoruz. Araba kampanyasının akabinde diğer sürpriz kampanyalarımız başlayacak. Herkesi, Lovelet Outlet’i izlemeye davet ediyoruz.’’ ifadelerini kulandı.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. samsunrehberim.com | 2023

Iyzico

Samsun Beyaz Eşya Servisi - Atakum Beyaz Eşya Servisi