Engelsiz Yaşam Tiyatrosu

Hayat uzun bir yolda yürümektir... Ya o yolda bir iz bırakırsınız ya da başka izlerde kaybolursunuz...


ENGELLENEMEYENLER adlı tiyatro oyunu 22 Nisan 2013 Pazartesi günü saat 18:00'da Atakum Eğlence ve Kültür Merkezi'nde gösterime sunulacaktır.

Siz de bir iz bırakmak istiyorsanız oyunumuza davetlisiniz...

Ücret : 50 TL
Tarih : 22 Nisan 2013 Pazartesi
Saat : 18:00
Yer : Atakum Eğlence ve Kültür Merkezi - Samsun

Daha detaylı bilgiyi aşağıdaki telefon numaralarından alabilirsiniz.
0 532 174 29 27
0 232 445 10 90
0 850 333 58 00

www.engelsizyasamtiyatrosu.org
info@engelsizyasamtiyatrosu.org 

Engelsiz Yaşam Tiyatrosuna Hoş Geldiniz..

8´i engelli,toplam 14 kişiden oluşan TÜRKİYE´nin ilk engelli tiyatro ekibi,YETENEKLİ ENGELSİZLER KOMEDİ TİYATROSU´nun amacı;kendi kaderini paylaşan arkadaşlarının sorunlarını tiyatro sahneside komik bir dille gözler önüne sererek kentsel ve sektörel projelerde kendilerininde unutulmaması gerektiğini göstermeye,bu şekilde toplumumuzda kendini ezik hisseden evden ve rehabilitasyon merkezlerinden çıkmayan engellileri topluma kazandırmaya,onları çalışır hale getirmeye ve mutlaka her engellinin bir şey yapabileceğini göstermeye inandırmak bu konuda onlara örnek olmaktır..

Ayrıca oyunlarımızın geliri ile yine kendi kader arkadaſlarının ihtiyaçlarını karşılayarak bu projenin çok amaçlı olduğunu bir tiyatro gösterisinin yanı sıra toplum hizmeti için çalıſan bir lokomotif niteliği taşıdığını göstermektir.

Bugüne kadar Türkiye turnesinde Kayseri, Aydın, Manisa, Karabük, Bartın, Zonguldak, Kırklareli, Ordu Samsun, Giresun, Trabzon, Mersin, Eskişehir, Muğla, Çanakkale, çankırı, Malatya, Gaziantep, Antalya, Alanya, Bodrum, Kırşehir, Nevşehir ,Afyon, Kars ve Ankara olmak üzere İstanbul'da ise Beykoz, Pendik imraniye, üsküdar, Sarıyer, Beylikdüzü, Bahçelievler, Dudulu ve Beyoğlu gösteriler yapmış aynı şekilde malzeme dağıtmıştır.
-Çanakkale 18 mart üniv. Ortaklaſa 16 mart sakatlar haftası nedeniyle yapılan gösteride 5 adet tekerlekli sandalye ihtiyaç sahiplerine verildi..

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. samsunrehberim.com | 2023

Iyzico

Samsun Beyaz Eşya Servisi - Atakum Beyaz Eşya Servisi