Büyüklü’de Açılışa Yoğun İlgi

Tekkeköy Belediyesi tarafından yapımları tamamlanan Büyüklü Düğün Salonu ve Modern Mezbahane Binası açıldı.

 

Büyüklü’de gerçekleştirilen açılışlara CHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Haluk Koç, Tekkeköy Belediye Başkanı ve CHP Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tarık Cengiz, CHP İl Başkanı Mehmet Atalay, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Haluk Koç, açılış töreninde gerçekleştirdiği konuşmasında “Ben sizlerin oylarıyla seçildim ve seçildikten sonra rozetimi çıkartarak hiç kimseyi partisi için ayırmadım ve ayrım yapmadım. Hayati Tekin’de ayrım yapmadı.” dedi.

 

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tarık Cengiz, ellerindeki anket sonuçlarını açıklayarak “30 Mart’a 13 gün kaldı biliyorsunuz. Tekkeköy tamam herhalde problem yok Tekkeköy’de, o zaman ben size bir şey söyleyeyim. Dün itibariyle almış olduğumuz son anket 36 38 Samsun Büyükşehir 2 puan kaldı. Yani 2 puan 10-15 bin oy yapar. Tekkeköy’den sonra Samsun Büyükşehir Belediyesine’de Cumhuriyet Halk Partisi bayrağını dikmeye 13 gün kaldı.” dedi.

 

Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin, törende yaptığı konuşmada “Bu mezbahane Tekkeköy Belediyesi’nin görevi olmamasına rağmen, Tekkeköy’de hayvancılığın ve tarımın bitmemesi için yine belediye hizmetimizin dışında sorumluluğumuzun gereği böylesine muhteşem mezbahanemiz hayırlı olsun. Bu kardeşiniz yola 2 oyla çıktı. Çıktığında ki güvencesi ona göğüs gereceğine inandığı sağ duyulu halk ve insanlardı. İşte o güven 15 yıldır burada. İşte meydan, işte tablo.Çünkü biliyorsunuz ki Hayati Tekin’in halası, amcası, dayısı yok. Erkek kardeşi kız kardeşi de yok. Öyleyse onlar kim. İşte bu meydan. Biliyorsunuz ki bu gariban o koltukta ama bu koltukta siz, şantiyede sokakta Hayati. İşte hizmet böyle geliyor. bazı belediyeler temel atamazken, biz açılışları yetiştiremediğimiz için bugün 2,5 milyon lira harcayarak tamamladığımız mezbahanenin yanı sıra, sadece Büyüklü’ye değil tüm civar köylere ve çevreye hizmet edecek olan tüm donanımlarıyla Büyüklü Düğün Salonu’nu armağan ettik.” şeklinde konuştu.

 

Gerçekleştirilen tören sonrasında Büyüklü Düğün Salonu’nun ve modern mezbahanenin açılışı gerçekleştirildi.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. samsunrehberim.com | 2023

Iyzico

Samsun Beyaz Eşya Servisi - Atakum Beyaz Eşya Servisi