Bulvar AVM’de Çocuk Etkinlikleri Devam Ediyor

Bulvar AVM’de 16 Nisan itibariyle başlayan çocuk etkinlikleri büyük ilgi görüyor.

 

Geleneksel Sokak Oyunları Yarışmaları ile çocuk şenliklerine start veren Bulvar AVM, çocuklara eski sokak oyunları deneyimi yaşattı. Ziyaretçiler nostaljik sokak oyunları platformlarında çocuklarına eğitmenlik yaptılar, birlikte keyifli dakikalar geçirdiler. Oyun oynarken kendi kültürlerini tanıma fırsatı elde eden çocuklar; 13:00-15:00 ve 17:00 itibariyle de Maskot Show ile eğlendiler, yarıştılar. Birbirinden sevimli maskotlardan oluşan grup, çocuklarla beraber dans ettiler fotoğraf çekindiler.

 

Etkinliklere birbirinden yaratıcı atölyeler eşlik etti. Çocuklar hikaye kartları yapma atölyesinde kendi kartlarını tasarladılar.
Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Halk Oyunları Çocuk Bölümü Ekibinin gösterisi de Bulvar AVM Meydan Alanındaydı. Çocuklardan oluşan ekip Denizli, Samsun ve Trabzon Yörelerine ait oyunlarını sergilediler. Çocuk Ekipler büyük ilgi gördü.
Etkinlikler, İlkadım Sanat Atölye Evi’nin düzenleyeceği atölyeler, tiyatro oyunları, okul gösterileri, Nostaljik Sokak Oyunları, Turkcell ile Yarışmalar, 23 Nisan Etkinleri ve Pepee imza günü ile devam edecek.

 

İlkadım Sanat’ın Kuğu Gölü Balesi, Müzik dinletileri ve Resim bölümünün gerçekleştirecegi mozaik sergisi de hafta içi ziyaretçilere sunulacak.

 

Dolu dolu çocuk etkinlikleri ile geçecek Nisan programındaki tüm aktiviteler ücretsiz olup, tüm Samsunlular davetlidir..

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. samsunrehberim.com | 2023

Iyzico

Samsun Beyaz Eşya Servisi - Atakum Beyaz Eşya Servisi