Bakan Kılıç Partisine Oy İstedi

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti mitinglerine ilişkin, "Türkiye'deki bütün iller birbirleriyle yarışıyor. Her bir miting bir öncekinden daha kalabalık, her bir il bir diğerini geçmek için gerçekten bir yarış içerisinde. Bunlar gerçek, bunlar montaj değil" dedi.

 

Kılıç, Tekkeköy ilçesi Büyüklü Mahallesi'nde parti otobüsü üzerinden halka hitap etti.

Burada yaptığı konuşmada, 25 Mart'ta AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun'a geleceğini hatırlatan Kılıç, şöyle devam etti:

"Sizler bugün buraya nasıl geldiyseniz biliyorum ki buradan da Başbakanımızı Samsun merkezindeki mitinginde kucaklayacaksınız, bağrınıza basacaksınız. Bakın Türkiye'deki bütün iller birbirleriyle yarışıyor, şehirlerimiz birbirleriyle yarışıyor. Televizyonlarda görüyorsunuz değil mi? Her bir miting bir öncekinden daha kalabalık, her bir il bir diğerini geçmek için gerçekten bir yarış içerisinde. Bunlar gerçek görüntüler. Televizyonlarda görüyorsunuz, canlı yayınlar... Bunlar gerçek, bunlar montaj değil."

"AK Parti milletin bağrından çıkmıştır" ifadesini kullanan Kılıç, şunları kaydetti:

"AK Parti ancak ve ancak sizlere hizmet etmek için vardır. Sizler Tekkeköy'de, Büyüklü'de büyük hizmetler bekliyorsunuz. Bunu biliyorum. Sizlerden rica ediyoruz, bugün buraya nasıl geldiyseniz, bugün buraya gelip bize nasıl destek olduysanız, bizlerde nasıl sizlere hizmet etme şevkini daha da üst seviyelere taşıdıysanız, 30 Mart günü sandıkta da bunu yapacağınıza inanıyorum.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. samsunrehberim.com | 2023

Iyzico

Samsun Beyaz Eşya Servisi - Atakum Beyaz Eşya Servisi