Anasayfaya Dön
AK Parti Tekkeköy Mitingi 17/03/2014

AK Parti Tekkeköy Mitingi

K Parti İl Başkanlığı tarafından Tekkeköy ilçesinde açık hava toplantısı gerçekleştirildi

Gerçekleştirilen organizasyona Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Samsun Milletvekili Tülay Bakır, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, İl Başkanı Fuat Köktaş, AK Parti Tekkeköy ilçe başkanı Yusuf Güngör, partinin gençlik ve kadın kollarının yönetici ve üyeleri, teşkilat yöneticileri, partililer ve vatandaşlar katıldı.

 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Yılmaz yoğun kalabalık ve ilgi nedeniyle büyük bir keyif ve onur yaşattıkları için Tekkeköy’lülere teşekkür ederek başladığı konuşmasında, kendilerinin siyasi muhalifleri ile bir işleri olmadığını belirterek, “Biz işlerimizi konuşmak durumundayız. Onların sorumluluğu yok ama bizim sorumluluğumuz var. Biz biliyoruz ki 30 Mart sabahından sonra dakika bile geçirmeksizin işimiez gücümüze koşacağız. Zaten şu anda bile aşağı yukarı bine yakın insan, makina harıl harıl Samsun’un her yerinde nakış işler gibi Samsun’u güzelleştirmeye Samsun’u dönüştürmeye, değiştirmeye çalışıyorlar. Biz bu sorumluluğun altında yaptığımız işleri anlatmaya kalksak buna ne meydanlardaki saatler ne günler yeter. Sizler zaten biliyorsunuz bizim ne yapabileceğimizi, neyi yapamayacağımızı siz zaten daha iyi biliyorsunuz. Ben sizi bir kere dah tebrik ediyorum. Bundan bir ay önceki veya bir buçuk ay önceki bir şu otobüsün üzerindeki konuşmada şunu söylemiştim; sizden rica ediyorum. Tekkeköy’ü şu aile bu aile, şuralı buralı, şu siyasi partiden bu siyasi partiden diye bir takım saplantılardan bu Tekkeköy’ü kurtaralım. Tekkeköy’ün kaderini değiştirelim.Tekkeköy’ün kaderi yine Tekkeköy’de yaşayan insanların elindedir dedmiştim. Bırakalım bu saplantıları artık kucaklaşalım demiştim. Bugün burada gördüğüm görüntü işte buna işaret ediyor. Umutlarımı coşturdu bu görüntü. Artık biz dolu dizgin geleceğe koşabiliriz .” diye konuştu.

 

19 Mayıs mahallesi Pazaryerinde gerçekleştirilen organizasyonda konuşma yapan Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, “Lojmanlar Parkını İlçemize Kent Ormanı haline getirip bir doğu Park gibi hafta sonları ailece Piknik yapabileceğimiz bir yer haline getirip içine ise akşamları ilçemize gelen misafirleri ağırlayacağımız restoran ve Kafeteryası olan bir sosyal tesis haline getireceğiz. AşağıÇinik Belediye Hizmet binası Yerine Kız Meslek Lisesi yapacağız. Kutlukentte modern bir Anadolu Lisesi ,Belediye hizmet binasını ise Sağlık Meslek Lisesine çevireceğiz. Değerli hemşerilerim Basketbol, Voleybol ve Tenis Kortu bulunan içinde tiyatro, sinama salonu, restoranları, Kafeteryaları, çay bahçeleri olan mükemel bir gençlik merkezi tesisi benim insanımında hakkı değilmidir soruyorum. Kurtuluş mahallesindeki Ormanlık Alanın eteklerine içinde kır kahveleri,restoranları,çocuk oyun parkları, Piknik ve mesire yerleri ve yapay gölüyle donatılmış güzel bir tesis olması benim insanımın da hakkıdır.” ifadelerini kullandı.

 

Togar “Ey Kutlukent 15 Yıldır size bir çocuk parkını dahi çok gören, yalan makinası yüksek mimardan kurtulmanıza çok az kaldı. Size söz veriyorum 1 yıl içinde imarsız mahallemiz kalmayacak ve 15 yıldır sizi kaçak sayılan binalarda oturtan Belediye Başkanına inat Tapularınız vereceğiz. Büyüklü sana sesleneniyorum, hakettiğiniz Anadolu Lisesine seneye kavuşacağınıza söz veriyorum. Düğün salonunuzun yanına,80-100 Kişilik görüşmelşerini tamamlayacağınız bir teksttil Fabrikasını en kısa zamanda hizmete girecek. Gökçe, Karaoğlan, Şakir abi, Mustafa Abi beni iyi duyun yolunuzu bu yaz inşallah asfalt olarak kullanacaksınızi. Ey benim bahtsız Çay mahallem-Cumhuriyet mahallem-Kutlukentim, sizlerede söz veriyorum 1 yıl içinde doğalgazınızı kullanacaksınız.” dedi.

 

 

Bu haber 1060 kez okundu.
Güncel Kategorisindeki Son Haberler
  1. 1. Samsun da Ekim Ayı İçerisinde En Çok Konuşulanlar (1544 kez okundu.) - 12/11/2012
  2. 2. LEMAN KÜLTÜR SAMSUN DA AÇILIYOR (3393 kez okundu.) - 01/11/2012
  3. 3. TekkeköyHaber.Com - İlk ve Tek (1296 kez okundu.) - 14/09/2012
  4. 4. Angelina Jolie den Türkiye ye Övgü (1293 kez okundu.) - 14/09/2012
  5. 5. ÇİFTLİK TRAFİĞE KAPANIYOR (1686 kez okundu.) - 11/01/2013
  6. 6. Araç vergileri 1. taksiti ocak 31 (1641 kez okundu.) - 28/01/2013
  7. 7. YAZAR KASA TARİH OLUYOR (1328 kez okundu.) - 12/02/2013
  8. 8. Efsane ayrılıklar - 1 (1374 kez okundu.) - 04/03/2013
  9. 9. YILMAZ, BİNİCİLİK SPORUNA İLGİ GÖSTERİN (1222 kez okundu.) - 12/02/2014
  10. 10. KADIN İSTERSE DÜNYA DEĞİŞİR (1680 kez okundu.) - 11/03/2013
Facebook Yorumları