Anasayfaya Dön
AJANLARIN 1 AYDA DİL ÖĞRENME TEKNİĞİ 22/01/2014

AJANLARIN 1 AYDA DİL ÖĞRENME TEKNİĞİ

CIA, MOSSAD, FBI, FSB AJANLARININ 1 AYDA NASIL DİL ÖĞRENİP ANADİLİ GİBİ KONUŞUP ANLADIĞINI VE GİZLİ GÖREVLERE GÖNDERİLDİĞİNİ BULDUK!
İstanbul / Turkey
CIA, MOSSAD, FBI, FSB Gizli Servis Ajanlarının ortalama 8 dil'i anadili gibi anlayıp konuştukları bilinmektedir. Standart eğitim ve kurslarla bir dil'i tamamı ile anlayıp konuşabilmenin ortalama 2 yıl'ı bulabildiği durumda bu ajanlar 8 ay'da 8 ayrı eğitim alarak 8 dil'i de nasıl anadil olarak konuştuklarını sizin için araştırdık.
Kullanılan yöntem tamamen bilinçaltı ile ilişkili. Hızla gelişen teknolojiler ve değişen dünya'da daha başarılı öğrenciler ve eğitimciler yetiştirmek isteyen Amerika Hükümeti, The University of Exeter (Ortadoğu Projelerine Gizi Servis Ajanı Yetiştiren Üniversite) 'dan aldığı eğitim programını üst düzey eğitim vermeyi hedefleyen bazı üniversiteler ile paylaştı.
 
Bu yöntem tüm dünya'da deprem etkisi yarattı. The University of Exeter 'in paylaştığı bu eğitim programı sayesinde dil öğrenimi sadece 1 ay'a indirildi. 
 
TÜRKİYE'DE ve Bazı Ortadoğu ülkelerinde kullanılmaya başlanan bu yöntem sayesinde 1 AYDA İngilizceyi %100 anadili gibi öğrenip konuşup, anlayıp, yazılı görüşmeler yapabiliyorsunuz. The University of Exeter'in paylaştığı bu bilinçaltı eğitim programını uzmanlar bir devrim olarak nitelendiriyor.
 
 
 
 
CIA, MOSSAD, FBI, FSB Gizli Servis Ajanlarının bu yöntem ile dil öğrendiğini açıklayan The University of Exeter dil öğrenmenin çok kolay ve en fazla 1 ay gibi bir sürede gerçekleştiğini belirtti!
 
BU YÖNTEM ŞU AN'DA TÜRKİYE'DE KULLANILIYOR!
 
TestMaster Eğitim Seti adı altında hazırlanan bu eğitim programı ile şu an 1 AY'DA İNGİLİZCE ÖĞRENEBİLİYORSUNUZ!
İngilizce Eğitim Profesörü A.NEJAT ALPEREN Tarafından The University of Exeter 'in eğitim programı aracılığı ile geliştirilen TESTMASTER ile şu anda 1.232.394 kişi bu eğitimi aldı ve %92 başarı oranı yakalandı. Kendisi yıllar öncesinde de Bilinçaltı Eğitim ile dil öğrenilebildiğini ve bu yöntemin şu anda CIA, MOSSAD, FBI, FSB ajanlarının uluslararası görevlerde kullanılmak üzere uygulandığını açıklamıştı.
Yaptığımız araştırmalar sonucunda yaklaşık 7 ay gibi bir süre önce tamamlanan ve farklı diller üzerinde de geliştirilen TestMaster Bilinçaltı Eğitim programı ile İngilizceyi 1 ayda tamamen ana diliniz gibi anlayıp, konuşup, yazışabiliyorsunuz.
 
YAPMANIZ GEREKEN SADECE SET'İN İÇERİSİNDEKİ ÖZEL HAZIRLANMIŞ MP3 PLAYER I GECE UYURKEN KULAKLIKLA DİNLEMEK!!
 
İŞTE BU KADAR BASİT BU ŞEKİLDE BİLİNÇALTINIZ SÜREKLİ TEKRARLANAN İÇERİKLERİ KAYDEDER VE KOLAY ÖĞRENİM SAĞLAR
 
 
FSB AJANI J. STEVEN LOCKED (UYKUSUNDA DİL ÖĞRENİRKEN ÇEKİLEN FOTOĞRAFI
 
 
Bu set'in orjinal satış sitesini sizin için araştırdık ve bulduk.
 
www.testmaster.gen.tr 'den sipariş verebiliyorsunuz.
Avukatlar, Eğitimciler, Öğrenciler, Sporcular, Dansçılar, Sanatçılar ve daha bir çok sektörden yüz binlerce kadın ve erkek bu set'e eğilim gösteriyor ve satın alıyor. Kimisi ingilizcesini geliştirmek istiyor kimisi ise en baştan hiç bilmese de 1 ay da öğrenebiliyor.
Yaptığımız araştırmalarda hiç ingilizce bilmeyen ama TestMaster Uykuda Bilinçaltı İngilizce Eğitim setini kullanarak 1 ay sonrasında yurtdışına gidenler, Uluslararası iş geliştirmelerde bulunanlar, Yatırımcı görüşmelerini başarılı geçirenler, Yabancı Uyruklu kişiler ile evlenenler ve daha bir çok örneğe rastladık.
 
Bizce bu yöntem eğitim ve öğretimde tamamen devrim, yeni bir başlangıç taşıyor. Belli mi olur gelecek zamanlarda ilkokul, ortaokul lise ve üniversitelerde standart ders öğrenimleri için de kullanılabilir.
 
 
 
 
TestMaster Bilinçaltı İngilizce Eğitim Set'inin Araştırmaları Şok Edici!
 
1,123,244 kişi satın almış ve %92 memnuniyet oranı NRa İstatistik Kontrol Servisi tarafından ölçümlenerek resmileştirilmiştir. Bu başarı şu an'a kadar hiç bir kurs tarafından gerçekleştirilememiştir. Binlerce lira harcanarak alınan eğitimlerin en başarılı olanı sadece %22 olarak açıklanmıştır.
 
 
Neredeyse %100 başarı oranı yakalayan TestMaster Bilinçaltı İngilizce Eğitim Set'ini orjinal sitesinden incelemek isterseniz www.testmaster.gen.tr 'i ziyaret edebilirsiniz.

Bu haber 2759 kez okundu.
Eğitim Kategorisindeki Son Haberler
  1. 1. 19 Mayıs Şehri Samsun (2197 kez okundu.) - 19/01/2013
  2. 2. Engelsiz Yaşam Tiyatrosu (2417 kez okundu.) - 20/03/2013
  3. 3. ‘YGS Öncesi Tüm Olumsuzlukları Unutun’ (1048 kez okundu.) - 22/03/2013
  4. 4. Cevap: DJ Ertuğrul Akgün (2529 kez okundu.) - 27/03/2013
  5. 5. Samsun da Turizm İncelemeleri (1150 kez okundu.) - 06/04/2013
  6. 6. Samsun Sanat Başkenti Olacak (1165 kez okundu.) - 07/05/2013
  7. 7. Çocukların İz Atölyesi Bulvar da (1314 kez okundu.) - 24/07/2013
  8. 8. İnsanlık Gemisi Batmasın (1432 kez okundu.) - 05/10/2013
  9. 9. Samsun u Tanıtan Portal dan Haberiniz Varmı? (1889 kez okundu.) - 31/10/2013
  10. 10. Kayak Merkezinde \ \ Hamsi\ \ Party (1081 kez okundu.) - 10/11/2013
Facebook Yorumları