Anasayfaya Dön
Atasun Nakliyat İle Şehirler Arası Ev Taşıma
İlan Adı
:

Atasun Nakliyat İle Şehirler Arası Ev Taşıma

Özel mesaj
İlan Tipi
: Diğer İlanlar
Açıklama:

Atasun Nakliyat İle Sorunsuz Ev Taşıma

İzmir'den Samsun'a ev taşıma işlerinizi artık kolay ve ucuz şekilde, Atasun evden eve nakliyat firması ile yaparsınız. Bu işler için size özel ekipler ve son model araçlar yollanır. Bizimle şehirler arasında güvenli nakliye yapılır.

Şehir içi ve Şehir dışı Nakliyat Hizmetlerini Profesyonelce Yapıyoruz

Taşımacılık alanındaki en iyi şirketlerden birisi olan Atasun Nakliyat, her türlü taşıma işlemini başarılı bir şekilde yerine getiriyor. Bunun için sorunsuz ve kaliteli araçlar ile hizmet veriyoruz. Elimizdeki araçlar piyasanın en iyiler olarak biliniyor. Bu sayede İzmir evden eve nakliye hem kolay hem de güvenli bir şekilde gerçekleşiyor.

Güvenli Taşıma Hizmeti Sunuyoruz

İzmir nakliyatçı olarak eşyalarınızı istediğiniz her türlü adresten alıyoruz. Bu işlem sırasında asansör kullanıyoruz. Kullandığımız bu sistem, eşyalarınızın bir şekilde zarar görmesini engelliyor. Bundan dolayı güvenli bir taşımacılık işlemi gerçekleşmiş oluyor. Ortaya çıkabilecek zararlar konusunda ise devreye sigorta sistemi giriyor. Bu konuda bir ilke imza atan şirketimiz, her türlü eşyanızı sigortalatıyor. Böylelikle eşyaların zarar görmesi durumunda bile bu zarar hemen karşılanıyor.

İzmir ev taşıma şirketi, yıllardan beri birçok kurumsal şirketin ve önemli kuruluşun eşyalarını güvenle taşıdı. Bundan dolayı önemli referanslara sahibiz. Bu referanslar sayesinde, ne kadar iyi bir hizmet vereceğimizi anlayabilirsiniz.

 

Bu ilan 855 kez ziyaret edildi.

Diğer İlanlarımız
İlan Başlığı İlan Tipi Tarih
Atasun Nakliyat Firmasına Tecrübeli Kamyon Şoförü Aranıyor İş Arayanlar 10/04/2018
Atasun Nakliyat İle Şehirler Arası Ev Taşıma Diğer İlanlar 10/04/2018
Atasun Nakliyat Asansörlü Taşıma Diğer İlanlar 25/04/2018
Facebook Yorumları