Anasayfaya Dön
Atasun Nakliyat Asansörlü Taşıma
İlan Adı
:

Atasun Nakliyat Asansörlü Taşıma

Özel mesaj
İlan Tipi
: Diğer İlanlar
Açıklama:

Atasun Nakliyat Asansörlü Taşıma

Atasun nakliyat, hizmet anlayışında geniş yelpazeye sahip olan bir nakliyat firmasıdır.  Kurumsal firmamız 20 senedir nakliyat sektöründe bulunup, şehiriçi ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Uzman ekibimiz tarafından vermiş olduğumuz hizmetin büyük incelik ve hassasiyet ile yapılmaktadır.

Kurumsal firmamızın ücretsiz ekspertiz elemanı eşyalarınızı görmek için geldiğinde, evinizin konumuna göre hangi tip asansör kurulacağına karar verir. Evin durumuna bağlı olarak, gerekli olan yere eşyalarınızın güvenli taşınabilmesi için asansörlü eşya taşıma gerçekleşmektedir.  Asansörlü taşıma sayesinde eşyanızın zarar görme riski en aza iner. Ayrıca eşyalarınızın taşıma süresi kısalır. Uzman ekibimizle birlikte,  güvenilir bir eşya taşıma işlemi çok kolay bir şekilde gerçekleşmiş olur.

Atasun Nakliyat, pratik güvenilir olmakla beraber evden eve nakliyatta hızlı ve kolay hizmet vermektedir. Yüksek kalite ve düşük maliyet ile Atasun Nakliyat ile eşyalarınızı güvenliği için, asansörlü eşya taşıma hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Bu ilan 714 kez ziyaret edildi.

Diğer İlanlarımız
İlan Başlığı İlan Tipi Tarih
Atasun Nakliyat Firmasına Tecrübeli Kamyon Şoförü Aranıyor İş Arayanlar 10/04/2018
Atasun Nakliyat İle Şehirler Arası Ev Taşıma Diğer İlanlar 10/04/2018
Atasun Nakliyat Asansörlü Taşıma Diğer İlanlar 25/04/2018
Facebook Yorumları