Hepsam - Samsun E-Ticaret Mağazası

Tekkeköy, Samsun
Gold
Mesaj Gönder
Hepsam - Samsun E-Ticaret Mağazası
Muhammet Selman Ayas
İş Alanları

Sanal Mağazalar

Samsun E-Ticaret Mağazası Hepsam İle Samsun\'da Üretilmekte Olan Ürünleri Ve Kişiye Özel Hediyelik Eşyaları Türkiye\'nin Heryerinden Satın Alabilirsiniz.

Hepsam - Samsun E-Ticaret Mağazası Hakkında

Samsun’un e-ticaret mağazası HepSam bir grup genç girişimci tarafından kurulmuş olan internet üzeri ticaret sitesidir.

 

Samsun’da üretilmekte olan Samsun’un yerli markalarının anlaşmalı ürünlerini Türkiye’nin dilediğiniz yerinden satın alabilirsiniz. Sürekli artan ürün seçeneği ile daima kendini geliştirmekte olan HepSam uygun fiyatlarla da müşteri memnuniyetini artırmaktadır. Mevcut durumda Samsun’un önemli şirketlerinden Pedo ile anlaşma yapan HepSam, Pedo Plus bebek bezlerinin internet üzerinden satışını gerçekleştirmektedir.

 

Web alanındaki tecrübelerini bu alanda HepSam’da kullanan mühendis kadrosu, Samsun’un elektronik ticaret anlamda ses getirebilecek platform oluşturmayı hedeflemektedir.

 

HepSam tarafından sunulan e-ticaret hizmetinin yanı sıra son teknolojilerin günlük hayata aktarılması üzerine de çalışmalar yapılmaktadır. Son zamanların en popüler teknolojilerinden olan üç boyutlu yazıcı teknolojisini kullanmakta olan HepSam kişiye özel hediyelik eşyalar üretmektedir. Firma bu yönüyle Samsun’un yeni bir marka kazanması için ciddi bir çaba göstermektedir.

 

Samsun’da üretilen ürünlerinizin HepSam’da yer alması için firma ile iletişime geçebilir ve kısa yoldan sizin için en ekonomik şekilde ürünlerinizin internetten satışına başlayabilirsiniz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar 08:00-18:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. samsunrehberim.com | 2023

Iyzico

Samsun Beyaz Eşya Servisi - Atakum Beyaz Eşya Servisi