Anasayfaya Dön

Baysal Hukuk

Büyükdere Cad. Hacı Bekir Apt. No:93 Kat:1 Mecidiyeköy Şişli/İSTANBUL Sisli/İstanbul
Tel: 0 (212) 272 13 44 Fax:0 (212) 356 32 13 Cep:
Üye

Baysal Hukuk Avukatlık ve Danışmanlık Hizmetleriİstanbul Şişli’de hizmet vermekte olan Baysal Hukuk genç ve dinamik kadrosu ile birçok konudaki avukatlık ve danışmanlık ihtiyaçlarınıza en iyi çözümleri sunmaktadır. Sürekli kendini geliştirme hedefiyle çalışmalarına devam eden avukatları ile en güncel kanun ve yönetmenlikler doğrultusunda tüm haklarınızı savunabilir ve koruyabilirsiniz.

Baysal Hukuk Çalışma Alanları

Baysal Hukuk Bürosu İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku, İcra İflas Hukuku, Alacak Tahsili Hizmetleri, Aile Hukuku ve Boşanma Davaları, Miras Hukuku, Sigorta ve Tazminat Hukuku, Tüketici Hukuku, Tahkim Hukuku, Kira Hukuku, Ceza Hukuku, Fikri Ve Sınai Haklar Hukuku alanlarında müvekkillerine hizmet vermektedir.

Baysal Hukuk bürosunda aktif olarak iki avukat müvekkillere hizmet vermeye devam etmektedir.

Burçak Baysal Atalay

Baysal Hukuk kurucusu Burçak Baysal Atalay ihtiyaç duyacağınız birçok konuda sizler için en ideal çözüm yöntemleri sunmaktadır. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesinde tamamlayan Atalay, 2005 yılından beri İstanbul barosunda kayıtlı olarak avukatlık yapmaktadır. 2005 yılından günümüze kadar Türkiye’nin önde gelen çeşitli hukuk bürolarında vekillik ve hukuki danışmanlık hizmeti vermiştir. Daha fazla bilgi için Burçak Baysal Atalay sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Fatih Karataş

Ankara Üniversitesi Hukuk fakültesinde eğitimini tamamlayan Fatih Karataş 2016 yılında beri Baysal Hukuk çatısı altında çalışmaya başlamıştır. Yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştirmeye çalışan Avukat Karataş, her koşulda doğruyu ve adaleti savunan, etik değerlere saygılı şekilde müvekkillere en etkin hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Baysal Hukuk İletişim

Baysal Hukuk bürosundan danışmanlık ve avukatlık hizmeti almak için iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Büyükdere Cad. Hacı Bekir Apt. No:93 Kat:1 Mecidiyeköy Şişli İSTANBUL

Telefon: 0212 272 13 44Bu haber 603 kez okundu.

Facebook Yorumları