Anasayfaya Dön

ProTesisat Profesyonel Tesisat Çözümleri

Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul Bagcilar/İstanbul
Tel: (212) 435 8888 Fax: Cep:(537) 673 0000
Üye
ProTesisat Profesyonel Tesisat Çözümleri
1431171286_tikali_boru_acma.jpg

Yetkili Adı
:
Adres
: Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Bagcilar

Telefon
: (212) 435 8888
Cep Tel
: (537) 673 0000
Faks
:
Sektörler
: Sıhhi Tesisat
Email
: protesisat3434@outlook.com
Web
: http://www.protesisat.org
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 3 /5)
(3 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 2227 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Protesisat

Firmamız Ankara, İzmir ve İstanbul başta olmak üzere 3 adet şubesi bulunmaktadır. Profesyonel ekipmanları ve uzman kadrosuyla daima hizmetinizdedir. Firmamız Garanti Bankası, Yurt İçi Kargo ve Türkiye Finans Bankası başta olmak üzere, eşsiz referanslara sahiptir.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Su Kaçağı Tespiti

Evimizde, iş yerinde , yaşamımızı sürdürdüğümüz her yerde su en doğal ihtiyacımızdır. Evimizde işyerimizde her yerde su bulunmaktadır Kullanmakta olduğumuz su, su tesisatı üzerinden bizlere ulaşmaktadır. Kullanmış olduğumuz su tesisatı , zamana ve darbeye olarak, su kaçağı verebilmektedir.
Su kaçağı tamirleri kullanmış olduğumuz zeminin çürümesine ve üzerindeki eşyaların pas tutmasına ve kullanılmaz hale gelmesine neden olmaktadır. Sizde su kaçağı tespiti sorunuz olduğu zaman bize ulaşabilir, uzman ekibimizden yardım isteyebilirsiniz.

Petek Temizliği

Günlük güncel ısıtma sistemlerinden bir tanesi de kaloriferlerdir. Kalorifer  petekler aracılığı ile ısıyı dağıtmaktadır. Petekler zamanla;  Korozyon ve pas nedeniyle tıkanmaktadır. Tıkanan petekler, ısının doğru dağıtılmasına engel olmaktadır. Petek temizliği yaptırarak, kaloriferiniz ve peteklerinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Petek temizliği ni profesyonel makineler ile yapmaktayız.

Tıkanıklık Açma

Ev ve işyerlerinde kullanmış olduğumuz, lavabo, mutfak, banyo, tuvalet gibi tüm su giderleri, kırılma ve aşınmayla beraber tıkanabilir. Bazen bu deliklere yabancı maddeler atıldığı zamanda tıkanma meydana gelebilir. Tıkanıklık açma çok profesyonellik isteyen bir iştir. Doğru müdahale edilmediği taktirde çok pahalı masraflara yol açılabilmektedir . Sizde bize ulaşarak uzman kadromuzun size yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Facebook Yorumları