Anasayfaya Dön

HepSam - Samsun E-ticaret Mağazası

Tekkeköy/Samsun
Tel: 0537 501 63 55 Fax: Cep:0537 501 63 55
Üye
HepSam - Samsun E-ticaret Mağazası


Yetkili Adı
: Muhammet Selman Ayas
Adres
:
Şehir/İlçe
:

Samsun / Tekkeköy

Telefon
: 0537 501 63 55
Cep Tel
: 0537 501 63 55
Faks
:
Sektörler
: Sanal Mağazalar
Email
:
Web
: www.hepsam.com
Facebook
: Facebook Sayfamız
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(2 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 1550 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Samsun’un e-ticaret mağazası HepSam bir grup genç girişimci tarafından kurulmuş olan internet üzeri ticaret sitesidir.

 

Samsun’da üretilmekte olan Samsun’un yerli markalarının anlaşmalı ürünlerini Türkiye’nin dilediğiniz yerinden satın alabilirsiniz. Sürekli artan ürün seçeneği ile daima kendini geliştirmekte olan HepSam uygun fiyatlarla da müşteri memnuniyetini artırmaktadır. Mevcut durumda Samsun’un önemli şirketlerinden Pedo ile anlaşma yapan HepSam, Pedo Plus bebek bezlerinin internet üzerinden satışını gerçekleştirmektedir.

 

Web alanındaki tecrübelerini bu alanda HepSam’da kullanan mühendis kadrosu, Samsun’un elektronik ticaret anlamda ses getirebilecek platform oluşturmayı hedeflemektedir.

 

HepSam tarafından sunulan e-ticaret hizmetinin yanı sıra son teknolojilerin günlük hayata aktarılması üzerine de çalışmalar yapılmaktadır. Son zamanların en popüler teknolojilerinden olan üç boyutlu yazıcı teknolojisini kullanmakta olan HepSam kişiye özel hediyelik eşyalar üretmektedir. Firma bu yönüyle Samsun’un yeni bir marka kazanması için ciddi bir çaba göstermektedir.

 

Samsun’da üretilen ürünlerinizin HepSam’da yer alması için firma ile iletişime geçebilir ve kısa yoldan sizin için en ekonomik şekilde ürünlerinizin internetten satışına başlayabilirsiniz.

Facebook Yorumları