Anasayfaya Dön

fakrocatipenceresi.com

Ahmetyesevi mahallesi çamlık caddesi sema sokak no: 9 Sultanbeyli/İstanbul
Tel: 0216 498 89 81 Fax:0216 498 89 81 Cep:0533 966 28 57
Üye
fakrocatipenceresi.com


Yetkili Adı
: Özkan Demircan
Adres
: Ahmetyesevi mahallesi çamlık caddesi sema sokak no: 9
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Sultanbeyli

Telefon
: 0216 498 89 81
Cep Tel
: 0533 966 28 57
Faks
: 0216 498 89 81
Sektörler
: İnşaat Malzemeleri, Demir, Çimento, Kiremit
Email
: enuyguncatipenceresi@hotmail.com
Web
: https://www.fakrocatipenceresi.com
Facebook
: Facebook Sayfamız
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(1 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 863 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Herkes paranın satın alabileceği en kaliteli ürünü istiyor - bu çok açık. Ancak, birçok durumda, bazı çözümler çok pahalı olduğundan, vizyonumuzdan ödün vermemiz ve sahip olduğumuz para miktarı için en uygun seçeneği bulmamız gerektiği ortaya çıktı. Bu tür pencerelerde genellikle böyledir. Velux gibi bir şirketin kalite açısından benzersiz olmasına rağmen bu mükemmelliğe uygun bir fiyat etiketi de var. Neyse ki, fakro çatı pencerelerinden daha ucuza mal olurken piyasada yalnızca yeterli değil, kendi başına çok iyi olan birçok pencere var.

İşte size önerdiğimiz bazı çatı pencere alternatifleri. Fakro çatı katlarını konforlu yaşam alanlarına dönüştüren çok çeşitli ürünler üretmektedir. Kapsamlı çatı penceresi tasarımları yelpazesiyle merkez eksen pencereleri, asma pencereler, L şeklinde pencereler, erişim tavan ışıkları ve tavan pencereleri içerir. Bunlar güneşlikler, dış ve iç stor perdeler, dış tenteler, Z Wave uzaktan kumanda sistemleri ve duman havalandırma sistemleri gibi pencere aksesuarları ile tamamlanmaktadır. Geleneksel olarak tavan pencereleri tehlikeye girmiştir - güneş ışığını ve gökyüzünü görmek için tavan pencerelerini yerleştirdiniz. Ancak termal konforu ve enerji verimliliğini her zaman feda ettiniz.

Fakro mağazamızda çok uygun bir fiyata sunulan harika ürün yelpazesi ile en çok yönlü şirketler arasında yer almaktadır. Bir dizi orta pivot pencere, üstten açılır pencereler, yüksek pivot pencereler, koruma pencereleri, asma pencereler, ayrıca çeşitli tavan pencereleri ve güneş tünelleri arasından seçim yapın. Her ne tür bir Velux penceresi arıyorsanız, Fakro'da bulacağınız bir eşdeğer var. 

Facebook Yorumları