Anasayfaya Dön

Baysal Hukuk

Büyükdere Cad. Hacı Bekir Apt. No:93 Kat:1 Mecidiyeköy Şişli/İSTANBUL Sisli/İstanbul
Tel: 0 (212) 272 13 44 Fax:0 (212) 356 32 13 Cep:
Üye
Baysal Hukuk


Yetkili Adı
: Avukat Burçak Baysal Atalay
Adres
: Büyükdere Cad. Hacı Bekir Apt. No:93 Kat:1 Mecidiyeköy Şişli/İSTANBUL
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Sisli

Telefon
: 0 (212) 272 13 44
Cep Tel
:
Faks
: 0 (212) 356 32 13
Sektörler
: Hukuk Büroları
Email
:
Web
: http://www.baysalhukuk.com/
Facebook
: Facebook Sayfamız
 
 
 
 
 
Puan: 4 /5)
(5 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 1905 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Ulusal ve uluslararası değişen yasal düzenlemeler ve hukuki değişiklikleri yakından takip ederek oluşan ihtiyaçlara doğru ve hızlı çözümler sunmaktadır. İleri görüşlü ekip çalışması bilinci ile yaşamakta olduğunuz hukuki süreçle ilgili çıkması muhtemel durumlarla hakkında daha ortaya çıkmadan önleyici hukuk kapsamında faaliyette bulunmaktadır.

 

İstanbul Mecidiyeköy'de kurulmuş olan Baysal Hukuk güven, saygı, eşitlik ve nezaket ilkelerini ön planda tutarak müvekkillerine hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Genç ve dinamik avukatlara sahip olan Baysal Hukuk Bürosu kurucu Avukat Burçak Baysal Atalay ve Avukat Fatih Karataş ile müvekkillerine hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Her koşulda doğruyu ve adaleti savunmayı ilke edinen, etik değerler konusunda saygılı, yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştiren dinamik çalışma prensibiyle çalışmaktadır. Baysal Hukuk sürdürdüğü bu ilkeler doğrultusunda müvekkillerine ulusal ve uluslararası düzeyde hukuki danışmanlık ve vekillik, dava ve icra takibi hizmetleri vermektedir. Bu süreçte gerek danışmanlık, gerek avukatlık hizmeti sunarken tüm kaynakları ayrıntılı şekilde analiz ederek ihtilafların çözümü için doğru planlamalarla doğru adımların atılmasını sağlamaktadır.

Facebook Yorumları