Anasayfaya Dön

Batu Production - Organizasyon Şirketi

Varlık Mah. Kazım Karabekir Cad. Kardelen Apt K:2 D:4 Muratpaşa Merkez/Antalya
Tel: (242) 252 0734 Fax: Cep:(545) 609 8866
Üye
Batu Production - Organizasyon Şirketi
1588469326_A27C94E0_FFB0_42CF_9AFA_DCFAC5B6D42C.jpeg

Yetkili Adı
: Furkan Bedir
Adres
: Varlık Mah. Kazım Karabekir Cad. Kardelen Apt K:2 D:4 Muratpaşa
Şehir/İlçe
:

Antalya / Merkez

Telefon
: (242) 252 0734
Cep Tel
: (545) 609 8866
Faks
:
Sektörler
: Organizasyon Firmaları
Email
: info@batuproduction.com
Web
: http://www.batuproduction.com
Facebook
: Facebook Sayfamız
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(2 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 2126 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Batu Production Antalya merkez olmak üzere Akdeniz bölgesine hizmet vermekte olan bir organizasyon şirketidir. Şirketimiz 2013 Yılında Antalya’da kurulmuştur ve Akdeniz Bölgesine hizmet vermektedir.

Düğün,nişan,kokteyl,açılış,bayi toplantısı,doğum günü organizasyonu,stand hostesi temini,avm süsleme ve avm etkinlikleri,defile organizasyonu ve imza günü kampanyaları gibi bir çok alanda müşterilerine hizmet vermektedir.

Batu Production olarak geniş ekibimizle organizasyonlarınızda sizleri kafanıza takacağınız bir çok sorundan kurtarıyoruz. Geniş ve alanında uzman kadromuz ile sizlere daima en iyi hizmeti vererek rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.

Bir organizasyon firması ile çalışmadan önce,organizasyonun önemini anlamak gerekir.Firmamızın hizmet verdiği tüm organizasyonlarda sizler seçkin misafirlerinizle sohbetin keyfini çıkarırken,Batu Production ailesi sizin yerinize herşeyin kusursuz olması için çaba gösterir. En önemli gününüzde ufak aksaklıklardan dolayı misafirlerinize mahçubiyet yaşamak sizin için en zor şey olsa gerek !

Tüm bunları bilerek ve anlayarak,yöneticilerimizden sahada çalışan organizasyon temsilcilerimize kadar,amaçlarınızı ve yapmak istediklerinizi iyi özümseyerek bir toplantı sonrasında organizasyon planı ile birlikte işe koyuluruz.

Aynı zamanda firmamız 2020 yılı itibari ile antalya cast ajans ve antalya fuar hostesi konularında da hizmet vermeye başlamıştır.

Senelerdir Antalya’da ve Akdeniz Bölgesinde tecrübelerimizi paylaştığımız bir müşterimizde siz olun …

Facebook Yorumları