EMS Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Ems Ambalaj Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi

Egemenlik Mh. 6106/19 Sk. No:4 Işıkkent-Bornova-İzmir Bornova, İzmir
Gold
Mesaj Gönder
Ems Ambalaj Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi
Emin Susam
Egemenlik Mh. 6106/19 Sk. No:4 Işıkkent-Bornova-İzmir
Bornova , İzmir
İş Alanları

Ambalaj

İsmail Susam Tarafından İzmirde Kurulmuştur. Bireysel Ve Kurumsal Her Tür Koli Ve Kutu İhtiyacını Karşılamak İçin Hizmet Verir.

Ems Ambalaj Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Hakkında

Firmamız, ofset baskılı kutular ve oluklu mukavva alanında faaliyet göstermektedir.  Her sektöre göre ürettiğimiz ürünlerle, müşterilerimizin mallarının zarar görmeden en doğru biçimde taşınmasını sağlıyoruz.

Piyasadaki koli ve kutu ihtiyacını karşılamak ve müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına her gün daha çok çalışmaktayız. Piyasadaki değişikliklere hızlı bir şekilde adapte olmakta ve müşterilerimize en hızlı hizmeti vermekteyiz.

Rekabet oranının yüksek olduğu ambalaj sektöründe ilerleyebilmenin zor olduğununun bilincindeyiz, bu sebeple her geçen gün kendimizi yeniliyor, ürün çeşitliliğini arttırıyor, hizmet ve ürün kalitesini geliştiriyoruz. Firmamız müşteri odaklı olarak çalışmaktadır. Değerli müşterilerimize en hızlı ve en kaliteli hizmeti verebilmek , firmamızın temel amacıdır.

 

Gıda sektöründeki firmalar için pizza kutusu, kiraz kutusu, yumurta kutusu, incir kutusu, ihracat kolisi üretimlerimiz hızla devam etmektedir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. samsunrehberim.com | 2023

Iyzico

Samsun Beyaz Eşya Servisi - Atakum Beyaz Eşya Servisi