Baysal Hukuk

Baysal Hukuk

Büyükdere Cad. Hacı Bekir Apt. No:93 Kat:1 Mecidiyeköy Şişli/istanbul Sisli, İstanbul
Gold
Mesaj Gönder
Baysal Hukuk
Avukat Burçak Baysal Atalay
Büyükdere Cad. Hacı Bekir Apt. No:93 Kat:1 Mecidiyeköy Şişli/istanbul
Sisli , İstanbul
İş Alanları

Hukuk Büroları

Baysal Hukuk İstanbul Mecidiyeköy\\\'de Burçak Baysal Atalay Tarafından Kurulmuş Olup İş Hukuku Ve Ticaret Hukuku Hizmeti Vermektedir.

Baysal Hukuk Hakkında

Ulusal ve uluslararası değişen yasal düzenlemeler ve hukuki değişiklikleri yakından takip ederek oluşan ihtiyaçlara doğru ve hızlı çözümler sunmaktadır. İleri görüşlü ekip çalışması bilinci ile yaşamakta olduğunuz hukuki süreçle ilgili çıkması muhtemel durumlarla hakkında daha ortaya çıkmadan önleyici hukuk kapsamında faaliyette bulunmaktadır.

 

İstanbul Mecidiyeköy'de kurulmuş olan Baysal Hukuk güven, saygı, eşitlik ve nezaket ilkelerini ön planda tutarak müvekkillerine hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Genç ve dinamik avukatlara sahip olan Baysal Hukuk Bürosu kurucu Avukat Burçak Baysal Atalay ve Avukat Fatih Karataş ile müvekkillerine hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Her koşulda doğruyu ve adaleti savunmayı ilke edinen, etik değerler konusunda saygılı, yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştiren dinamik çalışma prensibiyle çalışmaktadır. Baysal Hukuk sürdürdüğü bu ilkeler doğrultusunda müvekkillerine ulusal ve uluslararası düzeyde hukuki danışmanlık ve vekillik, dava ve icra takibi hizmetleri vermektedir. Bu süreçte gerek danışmanlık, gerek avukatlık hizmeti sunarken tüm kaynakları ayrıntılı şekilde analiz ederek ihtilafların çözümü için doğru planlamalarla doğru adımların atılmasını sağlamaktadır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar 08:00-18:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. samsunrehberim.com | 2023

Iyzico

Samsun Beyaz Eşya Servisi - Atakum Beyaz Eşya Servisi