Responsive image

Yeni Nesil Firma Rehberi

Baysal Hukuk

Baysal Hukuk

Yetkili: Avukat Burçak Baysal Atalay

Telefon: 0 (212) 272 13 44

Cep:

Web sitesi: http://www.baysalhukuk.com/

Adres: Büyükdere Cad. Hacı Bekir Apt. No:93 Kat:1 Mecidiyeköy Şişli/İSTANBUL

İlçe: Sisli - İstanbul

Kayıt Tarihi: 05.05.2016

Etiketler: baysal hukuk, fatih karataş, burçak baysal atalay,Baysal Hukuk, Avukat Burçak Baysal Atalay, Baysal Hukuk Bürosu

Baysal Hukuk Hakkında

Ulusal ve uluslararası değişen yasal düzenlemeler ve hukuki değişiklikleri yakından takip ederek oluşan ihtiyaçlara doğru ve hızlı çözümler sunmaktadır. İleri görüşlü ekip çalışması bilinci ile yaşamakta olduğunuz hukuki süreçle ilgili çıkması muhtemel durumlarla hakkında daha ortaya çıkmadan önleyici hukuk kapsamında faaliyette bulunmaktadır.

 

İstanbul Mecidiyeköy'de kurulmuş olan Baysal Hukuk güven, saygı, eşitlik ve nezaket ilkelerini ön planda tutarak müvekkillerine hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Genç ve dinamik avukatlara sahip olan Baysal Hukuk Bürosu kurucu Avukat Burçak Baysal Atalay ve Avukat Fatih Karataş ile müvekkillerine hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Her koşulda doğruyu ve adaleti savunmayı ilke edinen, etik değerler konusunda saygılı, yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştiren dinamik çalışma prensibiyle çalışmaktadır. Baysal Hukuk sürdürdüğü bu ilkeler doğrultusunda müvekkillerine ulusal ve uluslararası düzeyde hukuki danışmanlık ve vekillik, dava ve icra takibi hizmetleri vermektedir. Bu süreçte gerek danışmanlık, gerek avukatlık hizmeti sunarken tüm kaynakları ayrıntılı şekilde analiz ederek ihtilafların çözümü için doğru planlamalarla doğru adımların atılmasını sağlamaktadır.

Açıklama: Baysal Hukuk İstanbul Mecidiyeköy\\\'de Burçak Baysal Atalay tarafından kurulmuş olup İş Hukuku ve Ticaret Hukuku hizmeti vermektedir.