Responsive image

Yeni Nesil Firma Rehberi

Batu Production - Organizasyon Şirketi

Batu Production - Organizasyon Şirketi

Yetkili: Furkan Bedir

Telefon: (242) 252 0734

Cep: (545) 609 8866

Web sitesi: http://www.batuproduction.com

Adres: Varlık Mah. Kazım Karabekir Cad. Kardelen Apt K:2 D:4 Muratpaşa

İlçe: Merkez - Antalya

Kayıt Tarihi: 04.05.2016

Etiketler: antalya düğün organizasyon,antalya nişan organizasyon,antalya açılış organizasyon,antalya kına gecesi organizasyon,antalya organizasyon şirketleri,antalya doğum günü organizasyon,Antalya kır düğünü organizasyon,bayi toplantısı organizasyon,antalya kokteyl organizasyon

Batu Production - Organizasyon Şirketi Hakkında

Batu Production Antalya merkez olmak üzere Akdeniz bölgesine hizmet vermekte olan bir organizasyon şirketidir. Şirketimiz 2013 Yılında Antalya’da kurulmuştur ve Akdeniz Bölgesine hizmet vermektedir.

Düğün,nişan,kokteyl,açılış,bayi toplantısı,doğum günü organizasyonu,stand hostesi temini,avm süsleme ve avm etkinlikleri,defile organizasyonu ve imza günü kampanyaları gibi bir çok alanda müşterilerine hizmet vermektedir.

Batu Production olarak geniş ekibimizle organizasyonlarınızda sizleri kafanıza takacağınız bir çok sorundan kurtarıyoruz. Geniş ve alanında uzman kadromuz ile sizlere daima en iyi hizmeti vererek rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.

Bir organizasyon firması ile çalışmadan önce,organizasyonun önemini anlamak gerekir.Firmamızın hizmet verdiği tüm organizasyonlarda sizler seçkin misafirlerinizle sohbetin keyfini çıkarırken,Batu Production ailesi sizin yerinize herşeyin kusursuz olması için çaba gösterir. En önemli gününüzde ufak aksaklıklardan dolayı misafirlerinize mahçubiyet yaşamak sizin için en zor şey olsa gerek !

Tüm bunları bilerek ve anlayarak,yöneticilerimizden sahada çalışan organizasyon temsilcilerimize kadar,amaçlarınızı ve yapmak istediklerinizi iyi özümseyerek bir toplantı sonrasında organizasyon planı ile birlikte işe koyuluruz.

Aynı zamanda firmamız 2020 yılı itibari ile antalya cast ajans ve antalya fuar hostesi konularında da hizmet vermeye başlamıştır.

Senelerdir Antalya’da ve Akdeniz Bölgesinde tecrübelerimizi paylaştığımız bir müşterimizde siz olun …

Açıklama: Batu Production 2014 yılında Antalya merkezli olarak kurulmuş olup , halen faaliyetlerine devam etmektedir.