bg
Anasayfaya Dön

Huzur İnşaat

Derebahçe Mah. Kafkas Cad. Burcukent Sitesi Kat:8 No:23 İlkadım/Samsun
Tel: 0536 948 93 00 Fax: Cep:0536 948 93 00
Üye
Huzur İnşaat
1541286851_3.jpeg

Yetkili Adı
: Ünal DURAN
Adres
: Derebahçe Mah. Kafkas Cad. Burcukent Sitesi Kat:8 No:23
Şehir/İlçe
:

Samsun / İlkadım

Telefon
: 0536 948 93 00
Cep Tel
: 0536 948 93 00
Faks
:
Sektörler
: Mühendislik, Mimarlık, Müteahhitlik, Şehir Planlama
Email
: info@huzurinsaat.biz
Web
: http://www.huzurinsaat.biz
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(5 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 1008 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Satış Danışmanı
Murat MISIRCI
0532 470 27 56


Satış Danışmanı
Halis DURAN
0536 386 67 75

Kurumsal

huzur inşaat  2010 yılında samsun’da kurulmuştur. 2010 – 2018 yılları arasında birçok konut projesi hayata geçirmiştir.

2010 dan günümüze kadar inşaat sektöründe kendine yer edinen huzur inşaat  Samsun da birçok projeye başarıyla imza atmıştır. huzur inşaat  halen Samsun’da büyük çapta konut projelerini yürütmektedir. huzur inşaatın temel sermayesi güven ve dürüstlüktür. Bunların devamlılığı esastır.

Ayni zamanda üstlenilen işlerin zamanında ve söz verildiği gibi teslim edilmesi de vazgeçilmezdir.

Kalite çıtasını her zaman en üst seviyede tutan huzur inşaat dengeli büyüme sağlayabilmek için tüm yatırımlarını kendi özkaynaklarını kullanarak gerçekleştirmektedir.

Vizyon & Misyon

 

Türkiye'nin güvenli, kaliteli ve çağdaş yaşam projeleri yaratan lider markası olmak.


 

Değerlerimiz


• Liderlik
• Kurumsallık
• Uzmanlık
• İnsana ve Çevreye Saygı
 

 

Kalite Politikamız

Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Tüm çalışanlarımız birbirlerini de birer müşteri olarak görmeli ve Süreç Yaklaşımı ile Sürekli İyileştirmeyi esas alarak Sıfır Hata 'yı hedeflemelidir. Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz.

Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak, geleceğimizi güven altına almak, tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak sağlanabilir.

Bu bağlamda amacımız bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimi 'ni yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir. Toplam Kalite Yönetimi ile iş mükemmelliğini gerçekleştirmek HUZUR İNŞAAT olarak asli görevimizdir. 
 

 

Yönetim Sistemleri Politikamız

Verimli iş sonuçları elde etmek amacıyla sistemler kurmak ve sürekli iyileştirmek, hedeflenen sonuçlar ile sorumluluk bilinci dahilinde paydaşlarımızın mevcut ve gelecekteki beklentilerini aşarak karşılamak. Çevre, sağlık ve güvenlik ile ilgili yasalara uymak, her türlü tehlikeyi belirleyerek önleyici sistemleri geliştirmek. 
 

Müşteri Politikamız

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek, onlara değer katacak yaşam alanları yaratmak, satış ve satış sonrasında tüketici haklarını koruyarak müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir, kolay erişilebilir ve kaliteli hizmet üretmek. 
 

İnsan Kaynakları Politikamız

Organizasyon yapımızı; takımdaş, değişime açık, verimli, kurumsal değerlere uygun kişilerden oluşturmak, bu kişileri mükemmellik kültürü doğrultusunda sürekli geliştirmek ve tüm çalışanlarımızın gurur duyacakları kuruluş haline gelmek. 
 

İşbirliği Politikamız

İş ortaklarımız / tedarikçilerimizle; güven, saygı, şeffaflık, kazan-kazan ilkeleri çerçevesinde, kurumsal değerlerimize uygun, paylaşılmış hedeflere ulaşmak için sürdürülebilir ilişkiler kurarak müşterilerimize değer yaratmak. 
 

Toplumsal Sorumluluk Politikamız

Tüm sosyal paydaşlarımıza yönelik faaliyetlerimizle sürdürülebilir yaşam kalitesi bilincini yükseltmek amacıyla sosyal, çevresel, toplumsal ortam ve şartların oluşmasına yönelik katma değer sağlamak.

samsun inşaat

samsun inşaat firmaları

samsun inşaat projeleri

Facebook Yorumları